Monday , 3 August 2015
Home >> Blog personal >> FC Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti (POZE)

FC Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti (POZE)

In fata a aproape 50.000 de spectatori, Steaua si-a adjudecat marele derby cu Dinamo, scor 3-1, la capatul unui meci cu schimbari dramatice de scenariu, in care oaspetii au si condus la pauza.

Cea mai importanta faza a meciului s-a desfasurat abia in minutul 80! La scorul de 1-1, Tucudean si Matei au scapat pe contaatac spre poarta lui Tatarusanu, iar interventia hazardata a lui Chipciu a “raschetat” picioarele ambilor dinamovisti! Stupoare insa pe banca lui Bonetti. Belgianul a lasat jocul sa continue, fara sa dicteze fault si eliminare, permitând Stelei fortarea golului decisiv.

Fazele video, dar si un live text puteti vedea pe DigiSport.

Check Also

{Title}

Dupa mai bine de o luna, soarele se arata peste Bucuresti!

In sfarsit! Dupa mai bine de 30 de zile, in aceasta dimineata am fost placut ...

Aprinderea beculetelor de Craciun - Bucuresti 2014

S-au aprins beculetele de Craciun in Bucuresti! (FOTO)

Aproape trei milioane de beculete, pe un traseu de 24 de kilometri au fost aprinse ...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.